Святкові поздоровлення хворим та нужденним

На свято Вознесіння Господнього після святкової церковної служби священнослужителі Благовіщенського храму обласного центру разом з прихожанами відвідали Психоневрологічний інтернат на Кущівці, а також обласний військовий шпиталь, міську лікарню №3 та слідчій ізолятор. В молитовних кімнатах цих закладів були відслужені короткі молебни за здоров’я і Божу допомогу людям похилого віку, хворим, ветеранам та дітям війни, пораненим учасникам АТО та ув’язненим. Священники окропляли медичний персонал , військовослужбовців та мешканців цих закладів святою водою, а прихожани роздавали мешканцям духовну літературу, свічки та солодощі, молитовно бажаючи усім миру, здоров’я і радості. Особливо усіх вразив вірш про Україну, який написала і прочитала Тетяна М. Пастирські візити продовжувалися до самої вечірньої служби.