Привітання від духовенства і вірян Благовіщенського храму зі святом Вознесіння Господнього

На свято Вознесіння Господнього у храмі Благовіщення Пресвятої Богородиці була звершена святкова Літургія. Після спільної молитви, настоятель протоієрей Євгеній Назаренко  звершив водосвятний молебень на місці Вознесенського храму (район Кущівка, територія 30 школи), після цього, духовенство  разом з вірянами відвідали пацієнтів Кіровоградського Психоневрологічного інтернату. Також, священик храму ієрей Олексій Ігнатьєв зі святковим привітанням відвідав міський слідчий ізолятор. В цей час, священик Іоан Верескун побував на святі Дня Вишиванки,  що проводилось на НВП “Радій”,  де привітав всіх зі святом Вознесіння Господнього. Крім цього,  духовенство завітало до храму Шахтарської лікарні,  де були піднесені молитви за здоров’я пацієнтів і персоналу,  а на завершення освячені відділення медичного закладу.