З нагоди цьогорічного відзначення 1030 – річчя Хрещення Київської Русі, а також напередодні молитовного відзначення свята Покрову Пресвятої Богородиці та державного свята Дня Захисника України, по благословінню Митрополита Кіровоградського і Новомиргородського Високопреосвященішого Іоасафа, у наше місто прибула ікона Покрову Пресвятої Богородиці з часткою Її омофору, а також ковчег з мощами 30 святих воїнів.

Ці святині багаторазово доставлялись у зону АТО для духовної підтримки наших військових.

Сьогодні 10 жовтня, після Божественної Літургії з Свято – Єлисаветенського чоловічого монастиря, святині були доставлені у Кіровоградську обласну бібліотеку для юнацтва ім. Є. Маланюка. А звідти у храм Благовіщення Пресвятої Богородиці.

До 13 жовтня, святині будуть перебувати на Богослужіннях у храмах міста, а також лікарнях і військових частинах, навчальних закладах.

Запрошуємо всіх Вас дорогі брати і сестри приєднатсь до спільної молитви і отримати духовну підтримку!