В день свята Соборності України духовенство і віряни відвідали Кропивницький Слідчий Ізолятор

Після свята Хрещення Господнього, духовенство і віряни Благовіщенського храму по сумісництву з Військовим відділом Кіровоградської єпархї УПЦ, традиційно відвідали державну установу КРОПИВНИЦЬКИЙ СЛІДЧИЙ ІЗОЛЯТОР.

Священики побували і освятили хрещенською водою доступні приміщення даної установи, вітаючи військовий, службовий колектив і всіх в’язнів з Різдвяними святами.

Від вірян храму Благовіщення Пресвятої Богородиці кожному вручили святкові гостинці.
Також традиційно співали різдвяні піснеспіви і колядки, чим передали святкову радість всім.