29-го липня відбулася повітряна хресна хода навколо нашого міста

З благословіння Високопреосвященнійшого Іоасафа, митрополита Єлисаветградського і Новомиргородського, 29-го липня відбулася повітряна хресна хода навколо нашого міста, приурочена до річниці Хрещення Київської Русі і 265-річчя заснування міста святої Єлисавети. У хресній ході брали участь настоятель Благовіщенського храму протоієрей Євгеній Назаренко, священик Свято-Єлисаветинського чоловічого монастиря архімандрит Діонісій (Чорний), та священнослужитель Благовіщенського храму протодиякон Микола Чумаченко. На повітряну ходу були взяті святині монастиря: список ікони Божої Матері Єлисаветградська (день шанування цього образа 27-го липня за новим стилем) і перша монастирська ікона святої праведної Єлисавети, матері Іоанна Хрестителя, з часткою її святих мощей. Під час польоту звершувався молебен з акафистом Божій Матері з молитвами за мир в Україні, а також молитовне звернення до святої праведної Єлисавети за злагоду і благополуччя жителів міста. Окрім цього, під час польоту місто благословлялося окропленням святою водою. Особливу подяку висловлюємо керівництву та працівникам авікомпанії «УРГА».