Пастирські візити до військових частин.

10 листопада після Божественної Літургії священнослужителі Благовіщенського соборного храму разом з помічниками відвідали з пастирським візитом батальйон Національної Гвардії. Настоятель храму, керівник військового єпархіального відділу, привітав на плацу усіх молодих військовослужбовців та їх командирів з Днем пам’яті  святих воїнів великомученика Димитрія та мученика Нестора Солунських. Потім був звершений священнослужителями короткий молебен у військовій капличці на честь святого благовірного князя Александра Невського, після якого через окроплення святою водою були освячені автомобілі, військова техніка та всі приміщення в розташуванні батальйону.

А в другій половині дня священнослужителі відвідали обласний військовий комісаріат, де привітали керівництво обласного гарнізону та військовослужбовців співробітників цієї військової частини. Розповідаючи військовим про християнський подвиг та загальне шанування святих угодників Божих, пам’ять яких звершувалась 8, 9 та 10 листопада та разом за коротким молебнем помолилися  перед іконою «Усіх святих воїнів».